Fotobudka

Skvělý parťák pro každou akci

Fotobudka s rekvizitami
Fotobudka s rekvizitami

Jsme nejen mobilní ateliér obsluhovaný fotografem a jeho kolegy. Vaši akci plnou zábavy doplníme naším fotokoutkem s fotobudkou. Tematicky laděné pozadí ještě podtrhneme vtipnými rekvizitami. Náš Koutek-fotek je vybaven světelnou technikou, fotoaparátem a super rychlou termosublimační tiskárnou.

Díky nám Vaše vzpomínky nikdy nevyblednou!

Online sdílení ihned na akci

Chcete fotografie rovnou po vyfocení na Vašem emailu, či si je přetáhnout pomocí QR kódu do vašeho chytrého zařízení ? To pro naší fotobudku není žádný problém.Design fotografií, sdílení a filtry

Nastiňte nám tematické zaměření Vámi připravované akce a my pro Vás zpracujeme na míru šitý design fotografií. Samozřejmě dokážeme graficky zhotovit i Váš vlastní nápad. Podle Vašich představ přidáme jména, loga a data.

Vaše fotografie Vám nasdílíme na facebook nebo zašleme na email. Na těchto webových stránkách také naleznete galerii se všemi Vašimi fotografiemi.

Tu správou atmosféru dokážeme fotkám z fotobudky dodat pomocí různých barevných filtrů. Můžete si například vybrat fotku černobílou, fotku jako z polaroidu nebo s efektem staré fotografie.


Formát fotografií

Většinu fotografií z fotobudky tiskneme v nejběžnějším formátu 10 × 15 cm, ale není pro nás problém vytisknutí většího formátu 15× 20 cm. Kromě klasických fotek umíme vytisknout také pásky vhodné například jako záložky do knížek. Na Vaše přání můžeme z fotek vytvořit GIF soubor. Věříme, že si u nás vybere úplně každý!

Chcete si zamluvit fotobudku?