FOTOBUDKA

Fotobudka je nástroj, který vás může zaujmout pokud máte rádi design, je to jednoduše mobilní box, který obsahuje vše potřebné. Nepotřebuje složitou obsluhu, ovládání je intuitivní a také se vejde do menších prostor. Fotku můžete mít v ruce již za 8 vteřin od vyfocení.

JAK TO VLASTNĚ CELÉ FUNGUJE ? 

Stačí se postavit před fotobudku a stisknout start. Proběhne odpočet, po kterém vás fotobudka vyfotí

Vyberete si fotografií a naše fotobudka vám nabídne tisk, odeslání fotografie na telefon přes QR kód a různé efekty na fotografii

Vyberete počet kopii a za 8 vteřin si odnasite první fotku

VÝHODY FOTOBUDKY

Chcete fotografie rovnou po vyfocení na Vašem emailu, či si je přetáhnout pomocí QR kódu do vašeho chytrého zařízení ? To pro naší fotobudku není žádný problém.

Nastiňte nám tematické zaměření Vámi připravované akce a my pro Vás zpracujeme na míru šitý design fotografií. Samozřejmě dokážeme graficky zhotovit i Váš vlastní nápad. Podle Vašich představ přidáme jména, loga a data.

Tu správou atmosféru dokážeme fotkám z fotobudky dodat pomocí různých barevných filtrů. Můžete si například vybrat fotku černobílou, fotku jako z polaroidu nebo s efektem staré fotografie.

Většinu fotografií z fotobudky tiskneme v nejběžnějším formátu 10 × 15 cm, ale není pro nás problém vytisknutí většího formátu 15× 20 cm. Kromě klasických fotek umíme vytisknout také pásky vhodné například jako záložky do knížek. Na Vaše přání můžeme z fotek vytvořit GIF soubor. Věříme, že si u nás vybere úplně každý!

Chcete oživit vaší akci fotokoutkem ?